...

By admin
október 14, 2019

Vasárnap délután kellemes foci időben fogadtuk Szeremle csapatát.

Csapatunk Wittmann – Jagicza, Nébl K. Kákonyi Simon – Vinter B. Magyari Vinter Z. – Harsányi Fejes Nébl M. kezdővel lépett pályára. A padon László, Mezőfi, Bischof, Schmidt, Sziegl, Keresturi, Varga foglaltak helyet.

A mérkőzés elejétől uraltuk a meccset, birtokoltuk a labdát és rengetegszer csak szabálytalanul tudtak megállítani a vendégek. Az első komolyabb lehetőség a vendégek előtt adódott. Egy hosszú kereszt labdát kapott Holczer aki egy csel után fölé bombázott. Nem sokáig tétlenkedtünk egy remek labda került Nébl Martin elé, aki középre adott Fejes pedig fölé lőtt.

Közeledtünk a félidő végéhez, a szerelmei fiatalok végezhettek el szögletet, amiből Kákonyi megindult a sérülést szenvedő Harsányi helyére beálló Schmidtnek passzolt, aki továbbította a labdát Néblnek. Nébl Martin egy védő társaságában vezette a kapusra a labdát, bal lábas lövését pedig a háló állította meg. 1-0

A második félidő ott kezdődött, ahol az első abbamaradt. Birtokoltuk a labdát, járattuk, passzolgattunk türelmesen. Az 59. percben aztán Fejes csinálta meg a cselt védője mellett középre adott Nébl átvette, bal lábára húzta, lövéséből pedig ismét gól született. 2-0

Újabb negyedóra telt el a meccsből Nébl indult meg a bal oldalon csel után lőtt, ezzel megszerezte saját maga és csapatunk 3. gólját. 3-0

Ezután egy pillanatnyi rövidzárlat. Azt hittük, meg van a mérkőzés, mondjuk sok veszélyt nem jelentettek a kapunkra a vendégek, de Holczer egyéni akciója után szépített. 3-1

5 perccel később a Nébl Martint váltó Sziegl lépett ki a leshatárról, lövését még blokkolták, a kipattanót pedig Schmidt rúgta a kapuba. 4-1

Újabb 5 perc után ismét Sziegl lépett ki, akit szabálytalanul állítottak meg a 16-oson belül. A büntetőt Vinter Zoltán vállalta és higgadtan értékesítette. 5-1

Összességében jól, agresszívan játszottunk az egész meccsen, kár azért a kis figyelmetlenségért.

Vasárnap Érsekcsanádra utazunk, ahol egy komoly erőfelmérő vár ránk. A meccset 14:30-tól kezdjük.

Ifi csapatunk jól küzdött, de fiatal csapatunk a végjátékra elfáradt. 2-0-s vereséget szenvedett.

Post By : admin