Három pontot hozott a nyuszi
...

By admin
április 22, 2019

A 350 néző előtt megrendezett találkozón azt a Szeremlét fogadtuk, amelyik ősszel egy 5-0-ás vereséget mért ránk a Duna partján. Így hát volt miért törlesztenünk nekik. A szeremleiek pedig egy győzelem esetén bízhattak a felzárkózásban.

Ez érezhető volt a mérkőzés elején, hiszen nagy lendülettel kezdett mindkét csapat. Az első említésre méltó jelenet a mi nevünkhöz fűződik, amikor Vinter adott be Melcher átvétel után próbálta a labdát a kapuba helyezni, ám játékostársát Mindszentit találta el, ezután pedig tisztázni tudtak a védők. Nem kellett sokat várni azonban az első hazai gólra, hiszen néhány perccel később Mindszenti beadása utáni első lövést védte a kapus Tusori ismétlését egy védő blokkolta Magyari pedig okosan nem kapura lőtt, hanem középre gurított, ahol Harsányi higgadtan megszerezte a vezetést.

Nagy zavar támadt a vendégeknél, hiszen tulajdonképpen a középkezdés után megszerzett labdát egyből megjátszottuk a mélységből kilépő Mindszenti pedig szépségdíjasan emelte át a kimozduló kapust. 2-0

A hazai nézők még mindig a második gólunknak örültek, amikor Vinter gurított egy labdát a védők mögé a lesen álló Melcher jelezte esze ágában sincs játékba avatkozni, így viszont a labda tökéletes volt Mindszentinek aki a kilépő kapus mellett elhúzta majd az üres kapuba lőtt. 3-0

A félidő hátralévő részében próbálkozott becsülettel a Szeremle, Wittmann mutatott be egy óriási bravúrt, illetve egyszer a kapufa is velünk volt, mégiscsak hazai… A harmadik gólunk után egy kicsit megzavarodtunk, viszont megúsztuk kapott gól nélkül a félidőt.

A második játékrészre változatlan összeállításban léptünk pályára. Wittmann – Tusori Jagicza Schmidt Simon Harsányi – Vinter Nébl Magyari Mindszenti – Melcher tizenegy próbálta növelni az előnyt a második félidő elején, ami sikerült is. Mindszenti lépett meg a szélen a második félifő 5. percében, és, ha már egy gólt el vett Melchertől az első félidőben, akkor most segített szerezni egyet. A kilépés után középre passzolt, ahonnan Melcher már nem hibázott. 4-0

Negyedórával később pedig Harsányi szerezte meg önmaga második, csapatunk 5. gólját ezzel beállítva a végeredményt.

Magabiztos megérdemelt győzelmet arattunk. Még ilyen mértékben is. Jövő héten nem lesz könnyű dolgunk, hiszen Tompa csapatát fogadjuk, egy ottani 1-1 után. A felnőtt mérkőzés 17:00-tól lesz látható, ifistáink 14:45-től kezdenek.

Ifistáink is kellemes Húsvétot szereztek nézőinknek 9-2-es győzelemmel. Nehezen indult, hiszen 1-0-ra, majd 2-1-re is vezetett az ellenfél, de miután megszereztük a vezetést simává tettük a mérkőzést. Gólszerzőink: Tallér, Fejes 3, Szauter 4, Klein

Post By : admin